وب سایت آموزش زبان‌های خارجی منوتو زبان

وب سایت منوتو زبان؛ شبکه‌ای از مدرسان حرفه‌ای و کارشناسان ارشد آموزشی که از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش/یادگیری زبانهای خارجی برای فارسی زبانان ایجاد و با هدف آموزش از 0 تا 100 در اشکال و با اهداف متفاوت، آغاز به کار کرد.

شبکه منوتو زبان با ایجاد یک بستر آموزشی کامل و استاندارد سعی در آموزش هرچه بهتر زبان های خارجی از جمله (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، کوردی، ترکی و ….) برای تمام سنین از و در کمترین زمان ممکن و با اهداف متفاوت مانند (استفاده عمومی، تجارت، مسافرت، درس، دانشگاه و …) دارد.

تمام محتوای تولید شده در وب سایت منوتو زبان بصورت دقیق و استاندارد با روش های نوین آموزشی توسط کارشناسان خبره و مدرسین حرفه ای در چندین نوبت نیازسنجی، تحقیق، بررسی، تولید و کنترل شده اند و به همین دلیل تمام دوره های شبکه منو تو شامل ضمانت 100% بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما عزیزان می باشد.

شیوه آموزش وب سایت منوتو زبان شامل 2 بخش اصلی می باشد، آموزش ویدیوئی + آموزش تعاملی، ترکیب این 2 شیوه آموزشی (یادگیری زنده => تمرین و تکرار تعاملی) معجزه می آفریند و امکان یادگیری از سطوح مبتدی (صفر) تا پیشرفته را برای زبان آموزان ایجاد می کند.